loading
Hakkımızda

Hakkımızda

Kadir ikizler Tekstil 1990 yılında Muğla'nın Marmaris ilçesinde yenilikçi ve alanında lider bir kuruluş olma hedefi ile kurulmuştur. İlk adım olarak nihai tüketiciye direk ulaşım imkanı sağlayan parakende sektorü ile başlayan serüvenimiz, Türkiye'de 90'lı yıllardaki turizm sektorünün gelişmesi ve hız kazanmasıyla turizm alanında yapmış olduğumuz başarılı çalışmalar ile bölgede toptan havlu piyasasında söz sahibi bir duruma geldik. Kendi adımıza yaptırdığımız fason ürünler ile sektörün öncüsü konumuna geldik. 2000'li yıllarda türkiye'de yaşanan krizler ve buna bağlı olarak üretim sektöründeki daralmalar neticesinde 2004 yılında Kadir İkizler Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak üretim hayatımıza başladık.
Rekabetin artması ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sürekli AR-GE çalışmalarımız sayesinde sektörde söz sahibi kalabilmeyi başardık. Fabrikamızda, dokumadan nakışa ve paketlemeden dağıtıma kadar tüm birimler bünyemizdeki tecrübeli personeller tarafından yapılmaktadır. 1990 yılında başlayan serüvenimizde bugün Rusya, Ukrayna, Cezayir, İran, Azerbaycan, Özbekistan ve Kırgızistana ihracaat yapar duruma gelinmiştir. Son olarak ilk yurt disi merkezimiz olan Dubai'de, Cottonize General Trading Company LLC kurularak bünyemize dahil edilmiştir. Tescilli markamız olan cottonize ile firmamızı Dubai'den orta Asya'ya ve Afrika'ya açılan bir kapımız haline getirmeyi planlamaktayız.
Kadir İkizler Tekstil, çevrenin ve çalışanlarının beklentilerine uyumlu, sosyal ve etik kurallara uygun yönde hareket etmeyi, müşteri beklenti ve isteklerini karşılamayı bu anlamda müşteri ve personel memnuniyetini ana faaliyet esaslarından biri olarak kabul ederek tüm faaliyetlerini bu bilinç ile gerçekleştirmektedir. Kadir İkizler Tekstil, çalışanlarının temel hak ve özgürlüklerine saygı göstermekte ve çalışanlarına yasal olarak sağlanan tüm haklarını sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Hedeflediğimiz yolda yürürken müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin mutluluğunu ön planda tutup belirlediğimiz pazarda öncü ve lider olabilmektir.


Misyonumuz

Başarınn anahtarının; planlı, sevgi ve saygı temelli calışmak olduğu ilkesini benimseyerek, bu motivasyon ile müşteri memnuniyetini ve çalışan mutluluğunu etkin bir biçimde artırmaktır.